Administratorem Twoich danych osobowych jest właściciel Firmy BUS-CENTER z siedzibą w Strawczynie, 26-067  przy ul. Spacerowej 26B. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi z oferty Firmy.

 1. Dane kontaktowe administratora danych osobowych biuro@bus-center.com.pl
 2. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji zlecenia zgodnego z ofertą Firmy na podstawie  Ustawy z dnia 23.04.1964 r. oraz Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014 r. poz. 121).  Dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji zamówienia i ewentualnej gwarancji.
 3. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą  przetwarzane jedynie w celu obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b oraz f RODO).
 4. Podanie danych osobowych jest warunkiem koniecznym do realizacji celu ich przetwarzania a ponadto prawo RP nanosi obowiązki podatkowe, których spełnienie wymaga Twoich danych osobowych.
 5. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, w przypadku niemożności wykonania części zlecenia, dane osobowe są kodowane i nie możliwe do identyfikacji.
 6. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
 7. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w systemie informatycznym administratora danych. Proces ten polegał będzie na tworzeniu bazy danych z której będą generowane wydruki na potrzeby ksiąg rachunkowych oraz rozliczeń podatkowych (podstawa prawna:   art. 6 ust. 1 lit. c RODO w zw. z przepisami ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości oraz ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług.)
Rozumiem

Zapewniamy rzetelność oraz wysoką jakość realizacji, zgodną z ustaleniami w ofercie.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta.

Tworzymy unikalne zabudowy względem najbardziej wymagających potrzeb rynkowych.

Nasza produkcja jest zgodna z dokumentacją homologacyjną i normami jakości.

Autobusy kontrolujemy na każdym etapie produkcji.

Homologacja IVECO

Od kwietnia 2018 roku w ramach współpracy z IVECO POLAND  posiadamy w naszej firmie homologację cało pojazdową na autobus na bazie tej marki.

Dostępne opcje to:

Wersja 50C 19+1+1
Wersja 65C 21+1+1
Model 65C 22+1+1 (R66)
DMC 6500 kg

Rozstaw osi 4100 mmm

Istnieje możliwość wykonania pogłębionego bagażnika.

Budowane przez nas autobusy klasy B spełniają wymagania bardzo wymagającego Regulaminu EKG ONZ 66.02 zapewniającego bezpieczeństwo pasażerom i kierowcy podczas przewrócenia się autobusu na bok w czasie jazdy/wypadku.

Nasza fabryka opiera się o system zarządzania jakością dostosowany indywidualnie do potrzeb produkcji autobusów. Jako producent podlegamy corocznym audytom ze strony Ministerstwa Transportu Hiszpanii sprawdzającym dochowanie wszelkich procedur oraz zgodności technicznej z przeprowadzonymi badaniami homologacyjnymi (m.in. kotwicznie pasów oraz mocowanie siedzeń, bezpieczne oszklenie, kompatybilność elektromagnetyczna, ogrzewanie oraz kilkanaście innych pozycji).

logo_applus_idiada.png
logo-okb.png

Finansowanie

Posiadamy podpisane umowy z instytucjami finansowymi i pomagamy w finansowaniu pojazdów korzystając z doświadczenia najlepszych. Współpracujemy miedzy innymi z Idea Getin Leasing (01.02.2018 r nastąpiła fuzja firm Getin oraz Idea Leasing). Grupa osiągnęła w zeszłym roku pierwsze miejsce w ilości rejestracji samochodów powyżej 3,5 t. w tym autobusów (Idea). Jako grupa IGL posiada prawie 15% penetracji rynku.

Nasza oferta:

 • leasing (operacyjny i finansowy), pożyczki
 • czas trwania umowy od 6 do 96 miesięcy
 • opłata wstępna już od 0%
 • waluty: PLN, EUR
 • raty równe, zmienne lub sezonowe
 • atrakcyjne warunki produktów dodatkowych (np. GAP, PPI/LIFE, DNA, GPS)
 • finansujemy projekty inwestycyjne z wykorzystaniem środków unijnych
 • udzielamy finansowania podmiotom działającym na rynku krócej niż 12 miesięcy i na nowe działalności

Wybierz leasing, jeżeli chcesz…

 • zmniejszyć podstawę opodatkowania, aby nowy przedmiot nie stanowił majątku firmy (środków trwałych),
 • szybko i sprawnie sfinansować zakup środka trwałego,
 • utrzymać dotychczasowy poziom zdolności kredytowej,
 • otrzymać zarejestrowany i ubezpieczony pojazd.

Wybierz pożyczkę, jeżeli chcesz…

 • krótszy okres finansowania,
 • być właścicielem przedmiotu zakupionego z wykorzystaniem środków pochodzących z pożyczki,
 • mieć możliwość spłaty pożyczki w dowolnym momencie,
 • zwiększyć koszty uzyskania przychodu o amortyzację zakupionego przedmiotu,
 • mieć większą swobodę w dysponowaniu przedmiotem.

icon-dolar.png


Nasi Partnerzy

Nasi Klienci