Zabudowy busów IVECO, Mercedes
Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego
klienta - zabudowy busów do przewozu osób
Indywidualne rozwiązania, produkcja, kontrola jakości
Profesjonalne zabudowy busów i autobusów
Zabudowy do busów i autobusów
Unikalne zabudowy względem najbardziej
wymagających potrzeb rynkowych.

Zabudowy wewnętrzne do busów. Czemu warto?

Jeśli standard wyposażenia busa państwu nie odpowiada, rozwiązaniem może okazać się jego zabudowa. Na taki krok warto zdecydować się przynajmniej z 5 powodów.

Branża przewozów pasażerskich wciąż rozwija się niezwykle dynamicznie. Sytuacja na rynku zmusza przedsiębiorców do stałego podnoszenia standardu floty. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie przygotowaliśmy ofertę zabudowy do busów przeznaczonych do różnych zastosowań. Jesteśmy w stanie wykonać wyposażenie do pojazdów zarówno obsługujących połączenia liniowe, jak i przewożących niepełnosprawnych bądź busów w standardzie VIP. Oto lista 5 najważniejszych powodów, dla których warto zdecydować się na taką inwestycję.

Bus center - zabudowy do busów

1. Wyposażenie dopasowane do potrzeb

Jeden z kluczowych argumentów przemawiających za zleceniem wykonania zabudowy autobusów czy busów to możliwość dostosowania jego wyposażenia do warunków, w których pojazd jest eksploatowany. Jeśli obsługuje on połączenia liniowe, polecamy zabudowę ze sztywnymi siedzeniami, klimatyzacją, nagłośnieniem i oświetleniem. W pojazdach pracujących na trasach turystycznych lepiej mogą się zaś sprawdzić busy o wyższym stopniu komfortu, z wyposażeniem obejmującym między innymi regulowane fotele, osobne oświetlenie dla każdego pasażera czy gniazda USB do ładowania urządzeń.

2. Bus do zadań specjalnych

Na opisanych wyżej opcjach nie kończą się jednak możliwości, jakie daje profesjonalna zabudowa wewnętrzna. Bus poddany takiej modernizacji może pełnić wiele funkcji. Jedną z nich jest przewóz osób niepełnosprawnych. Dzięki szynom i najazdom, dedykowanym pasom oraz wypinanym fotelom transport pasażerów na wózkach inwalidzkich staje się dużo mniej skomplikowany i znacznie bezpieczniejszy. Poza tym istnieje możliwość wykonania między innymi zabudowy w standardzie VIP, przerobienia busa na kamper lub dostosowania go do potrzeb firm budowlanych czy montażowych. Z naszą ofertą można zapoznać się na https://bus-center.com.pl/oferta/.

Bus center - zabudowy do busów - kokpit busa

3. Większy komfort pasażerów

Zabudowy do busów znacznie poprawiają też komfort podróżowania. Ma to znaczenie nie tylko na długich, międzymiastowych lub międzynarodowych trasach, ale też w przypadku połączeń lokalnych. Inwestycja szybko się zwróci – nawet, jeśli w ramach modernizacji zmniejszy się ilość miejsc. Oferując wyższy komfort, przewoźnik może też ustalić większe stawki, nie tracąc przy tym wielu klientów, a wyróżniając się na tle konkurencyjnych firm.

4. Wyższy prestiż firmy

Wygodniejsze i lepiej prezentujące się wnętrze busów jest też ważne z punktu widzenia działań marketingowych. Ma to znaczenie przede wszystkim w przypadku firm obsługujących połączenia dalekobieżne, działających na zasadzie door-to-door oraz oferujących przewozy turystyczne i w klasie VIP. Zdjęcia przedstawiające komfortowe wnętrze pojazdu na pewno ułatwią firmie znalezienie klientów i pozwolą wyróżnić się na coraz bardziej nasyconym rynku.

Bus center - zabudowy do busów - środek busa

5. Możliwość przebudowy auta

Powodem rosnącej popularności, jaką zdobywają specjalistyczne zabudowy busów w Kielcach i innych polskich miastach jest też z pewnością możliwość przebudowy pochodzącego z rynku wtórnego auta na komfortowy pojazd nawet, jeśli jego pierwotne przeznaczenie było inne. Dla naszych klientów dokonujemy przebudów samochodów ciężarowych na autobusy i pojazdy specjalne w wybranym przez klienta standardzie. Po więcej informacji zapraszamy na https://bus-center.com.pl/kontakt/