Zabudowy busów IVECO, Mercedes
Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego
klienta - zabudowy busów do przewozu osób
Indywidualne rozwiązania, produkcja, kontrola jakości
Profesjonalne zabudowy busów i autobusów
Zabudowy do busów i autobusów
Unikalne zabudowy względem najbardziej
wymagających potrzeb rynkowych.

Zabudowy do busów.
Dlaczego warto zabudować nowe busy?

W branży przewozów pasażerskich panuje coraz większy tłok. By skutecznie konkurować na rynku, busy i autobusy muszą posiadać szereg udogodnień i być dopasowane do potrzeb klientów. Spełnienie tego warunku jest możliwie dzięki profesjonalnej zabudowie nowych pojazdów, które od wielu lat z powodzeniem realizuje firma Bus-Center. Kiedy szczególnie warto się zdecydować na zabudowę do busa?

Bus center - zabudowy do busów

Zabudowy do busów – większy komfort pasażerów

Montaż zabudowy do busów to usługa skierowana nie tylko do firm oferujących ogólnodostępne przewozy rejsowe. Sprawdzi się również wszędzie tam, gdzie pasażerowie często podróżują danym pojazdem, spędzając w nim wiele godzin tygodniowo. Mowa tu między innymi o wynajmie busów dla grup muzycznych czy drużyn sportowych. Busy wyposażone w fotele umożliwiające efektywny wypoczynek w długiej trasie to dla wielu klientów z tego sektora kluczowy warunek. Jeśli dane przedsiębiorstwo zapewnia podróż o niskim standardzie, musi przygotować się na ogromne problemy z nawiązaniem korzystnej współpracy. Przystosowanie nowej floty busów może okazać się więc niezbędną inwestycją. Z tego typu usługą jaką oferuje klientom Bus-Center warto zapoznać się na stronie internetowej: bus-center.com.pl/oferta

Obsługa klientów na długich dystansach lub w standardzie VIP – zabudowy do busów

To, jak wyposażone są busy, wpływa na postrzeganie firmy / marki / zespołu przez klientów lub fanów. Szczególnie duże znaczenie ma to w branży przewozów na długich trasach (w tym międzynarodowych) oraz w standardzie VIP. Jednak dbałość o standard wyposażenia jest również istotna w przypadku połączeń lokalnych. Na niektórych trasach o pasażerów walczy już po kilku przewoźników. Nawet tak niewielkie dostosowanie nowych pojazdów we flocie, jak montaż wygodniejszych foteli, indywidualnego oświetlenia czy dostępu do internetu bezprzewodowego mogą pozytywnie wpłynąć na wybór klientów.

Bus Center

Zabudowy Bus-Center – dostosowanie busa dla niepełnosprawnych

Kolejny specyficzny segment rynku to przewozy osób niepełnosprawnych. Chodzi przede wszystkim o montaż szyn i najazdów oraz odpowiednich foteli. Fotele w razie potrzeby można wypiąć, zwalniając w ten sposób miejsce na wózki. Nie bez znaczenia są też pasy, dzięki którym możliwe będzie unieruchomienie wózków i ich bezpieczne przetransportowanie. Dzięki odpowiednio dobranej zabudowie wewnętrznej, nowy bus, który fabrycznie nie był dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych pasażerów, może bez przeszkód być wykorzystywany w takich sytuacjach. Dojazd do przychodni, szpitali, hospicjów czy domów opieki nie będzie już problemem.

Zabudowy do busów – dostosowanie fabrycznego wyposażenia nowego auta

Tu dochodzimy do chyba najważniejszej z ekonomicznego punktu widzenia korzyści, z którą wiąże się montaż zabudowy autobusów i busów. Jest to możliwość dostosowania standardowego wyposażenia nowych pojazdów pod własne potrzeby w niższej cenie niż zakup gotowego rozwiązania. Wykonanie zabudowy busów jest zwykle dużo tańsze niż zakup przystosowanego już auta, na którym sprzedający chce dodatkowo zarobić. Zwłaszcza, jeśli chodzi o kompleksowo wyposażony model. Pojazdy zabudowywane przez firmę Bus-Center posiadają m.in. Wi-Fi czy regulowane fotele z dużą ilością miejsca na nogi. Zabudowa do busów to również dedykowane oświetlenie każdego miejsca, markowe audio czy przestrzeń na relaks podczas podróży.

Bus Center