Zabudowy busów IVECO, Mercedes

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta - zabudowy busów do przewozu osób

Indywidualne rozwiązania, produkcja, kontrola jakości

Profesjonalne zabudowy busów i autobusów

Zabudowy do busów i autobusów

Unikalne zabudowy względem najbardziej wymagających potrzeb rynkowych.

Aktualności - Bus Center

Bus-Center na XIV Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO

Światowe premiery, ważne umowy, tysiące zwiedzających, szereg biznesowych rozmów. Tak w skrócie można podsumować XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, które odbyły się w dniach 23 – 25 października 2018 roku w Kielcach. Nie mogło zabraknąć tam firmy Bus-Center, która czynnie brała udział w wydarzeniu. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy swoje realizacje zabudowy busów Iveco i Mercedes.

zabudowy do busów

XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO to miejsce gdzie na ponad 10 tys. metrach kwadratowych  powierzchni, nowości prezentowało aż 155 wystawców. Obok polskich i zagranicznych producentów busów i autobusów swoje stanowisko, zajmowała nasza firma Bus-Center. Zaprezentowaliśmy dwie zabudowy: liniową i turystyczną w pojazdach marki Mercedes i IVECO. Nasze stoisko było często odwiedzane przez uczestników targów, którzy mogli zapoznać się z profesjonalnymi zabudowami busów do przewozu osób, które z powodzeniem realizujemy od lat.

Zabudowy autobusów i zabudowy busów do przewozu osób

Warto wspomnieć, że firma Bus-Center nie wykonuje jedynie zabudowy busów w wersjach liniowych i turystycznych. Intensywny  rozwój rynku przewozów pasażerskich oraz chęć zapewnienia naszym klientom najlepszych rozwiązań w zakresie zabudowy autobusów i busów, wpłynęło na ofertę firmy Bus-Center, która wykonuje również zabudowy busów dla niepełnosprawnych czy zabudowy indywidualne. Właśnie przy ostatnim typie zabudowy, oferta jest konfigurowana bardzo szczegółowo, uwzględniając najmniejsze detale. Nietypowa ilość miejsc, najlepszy system audio czy mini-bar. Te wszystkie opcje dostępne są na życzenie klienta.

zabudowy busów do przewozu osób

Zabudowy busów Kielce targi TRANSEXPO

Jesteśmy dumni, że firma Bus-Center mogła zaprezentować się podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO. Nasze zabudowy wnętrz busów, które można było podziwiać obok najnowocześniejszych autobusów czy bardziej wiekowych pojazdów były chwalone, a prezentowane zabudowane pojazdy często oglądane na naszym stoisku. Targi TRANSEXPO były wyjątkowe nie tylko z tego względu. Po raz pierwszy w jednym miejscu zaprezentowano najstarsze w Polsce autobusy komunikacji miejskiej. Każdy z przygotowanych na wystawę zabytkowych pojazdów jest unikalny i pozostaje w pełni sprawności technicznej.

zabudowy busów kielce

Wspieramy młodych żeglarzy

Jesteśmy partnerem Towarzystwa Żeglarskiego STERNA, która szkoli dzieci i młodzież.

Targi Warsaw Bus oraz MT TSL Nadarzyn 21-23 marca 2018

Nasz produkt na Targach w Warszawie – autobus na bazie IVECO. Więcej zdjęć w galerii.

Witamy na nowej stronie

Przedstawiamy nową odsłonę strony firmowej Bus-Center. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz galerią naszych realizacji!

IVECO – wersja pokazowa

W dniu 06/0/2018 na spotkaniu przewoźników w Krakowie pokazaliśmy wersję demonstracyjną zabudowy autobusowej na IVECO.

Nasi Partnerzy

Nasi Klienci