iveco

IVECO

http://Producent%20autobusów%20i%20zabudów

EN Zabudowa turystyczna

Ten typ zabudowy wyposażony jest w drzwi elektryczne z podwójnym stopniem wejścia. Dodatkowo posiada komfortowe uchylno-rozsuwane siedzenia, klimatyzację, oświetlenie, wifi, gniazdka USB 230v i nagłośnienie indywidualne dla każdego pasażera. Wersja ta posiada półki bagażowe oraz wygodny, duży pogłębiony bagażnik ze schowkiem na koło zapasowe. Oprócz tego  autobus wyposażony jest w ogrzewanie postojowe, zestaw Audio w skład którego wchodzą: radio 2 din z nawigacją i kamerą cofania; mikrofon, monitor 19 cali.

EN Zabudowa liniowa

Jest to wersja przeznaczona do przewozu pasażerów na krótkich odcinkach, z udostępnionymi miejscami stojącymi. Dlatego też autobus jest wyposażony w sztywne siedzenia oraz klimatyzację z centralnym wylotem powietrza, dodatkowo dla pasażerów podróżujących na stojąco zamontowane są poręcze. Oświetlenie jak i nagłośnienie w pojeździe stanowią jeden zestaw.

EN Zabudowa indywidualna

W szczególności przy tych zabudowach oferta jest konfigurowana bardzo szczegółowo, uwzględniając najmniejsze detale zgodnie z ustaleniami z klientem. Cechą charakterystyczną jest nietypowa ilość miejsc, dodatkowe oświetlenia i rozbudowany system Audio, stoliki, lodówka turystyczna, barek itp. Również istnieje możliwość wykorzystania skóry naturalnej jako materiału obiciowego. Zabudowa indywidualna nada się do pojazdów typu: Camper, VIP, karawan.

http://zabudowy%20do%20przewozu%20osób%20bus%20center

EN Zabudowa uwzględniająca potrzeby osób niepełnosprawnych

Dbamy o wszystkich naszych klientów, dlatego ta wersja zrealizowana zgodnie z zamówieniem, dodatkowo posiada szyny aluminiowe i najazdy przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Oprócz tego autobus jest wyposażony w pasy zabezpieczające wózek podczas transportu. Montaż foteli również został przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach – umożliwiliśmy łatwe oraz sprawne wypięcie foteli które zapewni więcej miejsca wewnątrz pojazdu.