Nowa umowa na dostawę autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych

Nowa umowa na dostawę autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych

Nowa umowa na dostawę autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych

Nowa umowa na dostawę autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych

Nasza firma uczestniczy w przetargach publicznych. Jednym z wygranych przetargów jest przetarg zorganizowany przez gminę Zarzecze na dostawę autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych (w tym do dowozu osób korzystających z wózków inwalidzkich). Dostawę pojazdu zgodnie z wytycznymi Zamawiającego zrealizowaliśmy do 23 grudnia 2020r.

Autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych dla gminy Zarzecze

W dniu 8 grudnia 2020 r. z przedstawicielami gminy Zarzecze podpisaliśmy umowę na dostawę autobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Gminę Zarzecze reprezentował jej wójt – Tomasz Bury, który umowę podpisał przy kontrasygnacie pełniącej funkcję Skarbnika Gminy Zofii Wilk.
Zamówienie na dostawę pojazdu zostało zrealizowane w ramach obszaru D „Programu wyrównywania różnic między regionami III” ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Gmina pozyskała na ten cel dofinansowanie w kwocie 214 133,50 zł, a wartość oferty wyniosła 300 120,00 zł.
Zgodnie z podpisaną umową do 23 grudnia 2020 r. dostarczyliśmy gminie Zarzecze 19-osobowy autobus marki Mercedes-Benz Sprinter o pojemności silnika 2987 cm3. Pojazd został przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, posłuży on także do dowozu osób korzystających z wózków inwalidzkich.

Zindywidualizowane zabudowy do busów do przewozu osób niepełnosprawnych

Nasza oferta to zabudowy busów do przewozu osób oraz zabudowy autobusów, które umożliwiają przewóz osób niepełnosprawnych, w tym poruszających się na wózkach inwalidzkich. W tym celu wykorzystujemy popularne wśród firm realizujących przewóz pasażerów pojazdy Mercedes-Benz Sprinter.
Zabudowa Mercedesa odbywa się według ustaleń dokonanych z Klientem i jest zgodna z wytycznymi Konwencji o Prawach Osób Niepełnosprawnych. Aby pojazd cechował się funkcjonalnością i umożliwiał przewóz niepełnosprawnych pasażerów (w tym osób na wózkach inwalidzkich), zostaje wyposażony m.in.
w następujące modyfikacje:

  • dodatkowe szyny aluminiowe i najazd – dzięki temu możliwy jest przewóz osób niepełnosprawnych korzystających z wózków inwalidzkich
  • specjalne pasy bezpieczeństwa, które są niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia wózków inwalidzkich na czas wykonywania przewozu,
  • możliwość szybkiego wypięcia foteli – to rozwiązanie pozwala stworzyć przestrzeń niezbędną do przewozu osób niepełnosprawnych.

Zabudowa wnętrza pojazdów typu bus to kompleksowa usługa, w ramach której oferujemy również doradztwo. Tobie również możemy pomóc w wyborze optymalnych rozwiązań.

Zabudowy busów Kielce – obsługujemy firmy transportowe i Klientów indywidualnych

Obsługujemy zarówno gminy czy miasta, którym potrzebna jest zabudowa busów do przewozu osób, jak i firmy przewozowe oraz Klientów indywidualnych. Jeżeli prowadzisz firmę, w ramach której świadczysz usługi przewozu osób, możemy wykonać dla Ciebie zabudowę busa Mercedesa. Podejmujemy się wykonania zarówno zabudowy liniowej, jak i zabudowy do busów typu turystycznego. Naszą pełną ofertę znajdziesz pod adresem: www.bus-center.com.pl/oferta

Zabudowy do busów to rozwiązanie ekonomicznie opłacalne, które w perspektywie całego okresu użytkowania pojazdu zwraca się kilkukrotnie. Wykonując zabudowy autobusów, respektujemy aktualnie obowiązujące przepisy, dzięki czemu podróżowanie modyfikowanymi przez nas pojazdami jest bezpieczne i możliwe na terenie wszystkich państw należących do Unii Europejskiej. Dużą wagę przywiązujemy również do wygody pasażerów – stawiamy na sprawdzone i komfortowe rozwiązania.

Wykonujemy też zlecenia dla Klientów indywidualnych. Z reguły są to realizacje polegające na dostosowaniu pojazdu w taki sposób, aby mógł on służyć jako „mobilny dom”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, a w razie pytań i wątpliwości do kontaktu telefonicznego z naszym przedstawicielem pod numerem +48 509 940 767.