O nas

BUS-CENTER – producent autobusów i zabudów

Nasza firma powstała w 2003 roku. Zajmujemy się produkcją oraz zabudowami autobusów, busów oraz inne specjalistyczne: np. zabudowy VIP, karawan, kamper.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Mercedes i Iveco. Nasze Autobusy powstają na bazie tych modeli. Intensywny rozwój rynku przewozów pasażerskich oraz wymagania naszych klientów sprawiły, że oferujemy zabudowy w różnych wersjach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakładce „OFERTA”.

Długoletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i rozszerzanie wachlarza oferowanych usług przyczyniło się do umocnienia marki na rynku. Posiadamy wypracowane własne technologie produkcji i zabudowy, które udoskonalamy wprowadzając nowości rynkowe i wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom. Dbamy o jakość naszej produkcji, dlatego posiadamy aktywny system kontroli jakości oparty na wewnętrznej normie zarządzania systemem jakości ISO.

inne zabudowy w bus-center
Liniowa zabudowa iveco

Certyfikaty i homologacje BUS-CENTER

Ikona PDF
Certyfikat Autoryzacji

Jest poświadczeniem, że nasza firma posiada kompetencję oraz wyposażenie techniczne zapewniające profesjonalną instalację systemów klimatyzacji Webasto.

Ikona PDF
Homologacja e9*2007/46*6389 Typ 906 BB 55

BUS-CENTER posiada aktualną homologacje cało-pojazdową na autobus zbudowany w oparciu o pojazd bazowy marki Mercedes Sprinter z maksymalnym DMC 6100

Ikona PDF
Homologacja e9*2007/46*6648 Typ IS72CI2DA

W ramach współpracy z IVECO POLAND posiadamy homologację cało-pojazdową na autobus na bazie tej marki w wersji 45 miejsc (30 miejsc siedzących i 15 miejsc stojących) – z maksymalnym DMC 8300

Ikona PDF
Homologacja e9*2007/46*6822 Typ IS56CI2DA

Homologacja cało-pojazdowa uzyskana w 2019 roku dzięki współpracy z marką IVECO POLAND z DMC 5600

Ikona PDF
UCA PL21100001

Raporty UCA potwierdzają posiadanie aktualnych homologacji i przejście pozytywnie audytu Idiada.

Ikona PDF
UCA PL21090038

Jest poświadczeniem, że firma Bus-Center posiada aktualne homologacje oraz pozytywnie przeszła audyt Idiada

System jakości BUS-CENTER

http://Ikona%20busa
http://Ikona%20stolika
http://Ikona%20odznaki
http://Ikona%20ludzi
http://Ikona%20dokumentu
http://Zabudowa%20IVECO%20uwzględniająca%20potrzeby%20osób%20niepełnosprawnych

Finansowanie BUS-CENTER - skorzystaj z naszej oferty

Planujesz zakup nowego autobusu?

Zapytaj o najkorzystniejszą ofertę finansowania w BUS-CENTER.

Dla naszych klientów posiadamy korzystne formy finansowania autobusów naszej produkcji. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi, z którymi posiadamy podpisane aktywne umowy przeprowadzamy klienta szybko i sprawnie przez cały proces finansowania.

http://Indywidualna%20zabudowa%20IVECO

Współpraca z firmami leasingowymi

Powinieneś wybrać leasing, jeśli chcesz:

 • zmniejszyć podstawę opodatkowania, aby nowy przedmiot nie stanowił majątku firmy (środków trwałych)
 • szybko i sprawnie sfinansować zakup środka trwałego
 • utrzymać dotychczasowy poziom zdolności kredytowej
 • otrzymać zarejestrowany i ubezpieczony pojazd

Powinieneś wybrać pożyczkę, jeśli chcesz:

 • krótszy okres finansowania
 • być właścicielem przedmiotu zakupionego z wykorzystaniem środków pochodzących z pożyczki
 • mieć możliwość spłaty pożyczki w dowolnym momencie
 • zwiększyć koszty uzyskania przychodu o amortyzację zakupionego przedmiotu
 • mieć większą swobodę w dysponowaniu przedmiotem

Proces finansowania

Finansowanie dotyczy tylko i wyłącznie produkowanych przez nas autobusów. Współpraca z różnymi firmami leasingowymi pozwala nam znaleźć korzystną oraz dopasowaną do potrzeb klienta formę finansowania.

Zajmujemy się:

 • zbieraniem najkorzystniejszych ofert,
 • przekazaniem kontaktów,
 • obiegiem całej dokumentacji po stronie dostawcy do leasingu (komplet dokumentów do rejestracji).
 • dajemy możliwość podpisania umowy w dowolnie wybranym przez klienta miejscu    w Polsce

BUS-CENTER – doświadczony producent autobusów

Nasza firma od początku istnienia stawia przede wszystkim na jakość produktów. Dzięki temu nasze autobusy charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również nowoczesnym designem oraz bogatym wyposażeniem. Dodatkowo oferujemy naszym klientom szeroki wybór – począwszy od małych busów, po duże autobusy. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać środki transportu, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom i wymaganiom. Do wymienionych zalet warto doliczyć również bogate doświadczenie. Nasi specjaliści mają szeroką wiedzę na temat potrzeb rynku – dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć klientom najlepsze rozwiązania, spełniające ich oczekiwania. Wieloletnia produkcja autobusów sprawiła, że doskonale wiemy, które z rozwiązań sprawdzają się najlepiej – stąd też fachowo doradzamy najlepsze rozwiązania.

Dlaczego warto skorzystać z oferty jednego z najlepszych producentów autobusów w Polsce?

Jako profesjonalny producent autobusów oferujemy wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Autobusy są wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Systematycznie podnosimy jakość naszych produktów, a ponadto pracujemy nad wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają komfort podróżowania i zwiększają efektywność ekonomiczną floty autobusowej. Dbamy o każdy detal, który znajduje się w autobusie, od podstawowych elementów, aż po dodatkowe wyposażenie zwiększające wygodę podczas podróżowania. Aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa, cały czas wprowadzamy nowoczesne rozwiązania. Posiadamy aktualne homologacje i badania w zakresie bezpieczeństwa oferowanych pojazdów. Dzięki temu podróżujący autobusami naszej produkcji mogą czuć się komfortowo, pewnie i spokojnie. Skorzystaj z oferty jednego z najlepszych producentów autobusów w Polsce. Zapraszamy do współpracy – chętnie przedstawimy dopasowaną ofertę.