zabudowy busów oraz autobusów mercedes

Podsumowanie roku 2021 – jak rozwinęła się firma Bus-Center w dobie wciąż trwającej pandemii

Podsumowanie roku 2021 – jak rozwinęła się firma Bus-Center w dobie wciąż trwającej pandemii

zabudowy busów oraz autobusów mercedes

Rok 2021 nie był łatwym czasem. Jednak nasza firma dalej rozwijała się w dobie pandemii i wprowadziła szereg zmian i udogodnień zarówno dla klientów, jak i pracowników. Zobacz, co się działo w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Bus-Center.

Ostatnie miesiące w Bus-Center zapoczątkowały wiele zmian. Począwszy od nowej wersji strony WWW, poprzez udział w targach Transexpo, a skończywszy na zdobyciu nowych klientów i podpisaniu kluczowych umów. Zobacz, jakie projekty zrealizowaliśmy w 2021 roku, by Bus-Center ciągle się rozwijało, zapewniało najwyższą jakość usług i odpowiadało na potrzeby klientów. 

Nowoczesna strona WWW 

Zadbaliśmy o stworzenie strony WWW, która będzie naprawdę funkcjonalna i użyteczna dla wszystkich odwiedzających. Teraz z łatwością znajdziecie informacje o zmianach i nowościach w zakładce „Aktualności„, a zrealizowane projekty w zakładce „Realizacje„. Ułatwiliśmy także kontakt z naszą firmą – w zakładce „Kontakt” można bezpośrednio kierować swoje pytania do interesującego działu. Dzięki temu czas oczekiwania na odpowiedź znacząco się skróci. Strona jest skrojona na miarę naszego prężnie rozwijającego się biznesu, w którym najważniejszy jest klient i jego komfort.

Udział w targach Transexpo 

W listopadzie nasza firma uczestniczyła Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego. Jest to ważne wydarzenie dla całej branży. Nasze stoisko przyciągnęło dużo zwiedzających, którzy byli zainteresowani naszą ofertą autobusów. Mogliśmy pokazać, ile zaangażowania i pracy wkładamy w przygotowanie naszych busów, jak i pozmawiać z naszymi klientami na żywo. To było szczególnie ważne doświadczenie w trudnym czasie pandemii, gdzie możliwość rozmów i kontaktu na żywo była bardzo ograniczona. 

Rozwój 

Dbamy, by ciągle rozwijać się dla naszych klientów, poszerzać swoją ofertę, jak i ciągle zwiększać swoje umiejętności. Dlatego już na początku 2021 uzyskaliśmy rozszerzenie homologacji na IVECO 65C. Homologacja to nic innego jak dokument upoważniający nowy typ pojazdu do poruszania się po drogach publicznych. Dzięki czemu dało nam to możliwość zabudowy autobusu 30 miejscowego na bazie właśnie tego modelu IVECO.

Autobus do przewozu osób niepełnosprawnych 

W 2021 roku nie zabrakło także realizacji nowych projektów, czy podpisania kluczowych umów, o których na bieżąco informowaliśmy na naszym profilu na Facebooku, a także na stronie WWW w dziale „Aktualności”. Szczególnie warte nadmienienia w tym podsumowaniu są umowy realizowane w drodze przetargów publicznych, których w 2021 roku zrealizowaliśmy około 15 sztuk. Autobusy te zostały przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych, poprzez montaż dodatkowych urządzeń typu najazdy, windy wewnętrzne i zewnętrzne.

Bezpieczeństwo w dobie pandemii 

Nie da się ukryć, że sytuacja pandemiczna nie była (i nie jest!) najłatwiejsza. Wprowadziliśmy odpowiednie środki, dzięki którym poradziliśmy sobie z wszelkimi przeciwnościami i zapewniliśmy bezpieczeństwo swoim pracownikom. 

Za nami naprawdę dobry 2021 rok, w którym zrealizowaliśmy istotne społecznie projekty, wciąż doskonaliliśmy nasze usługi, by nie tylko odpowiedzieć na bieżące potrzeby klientów, ale zaproponować im jak najlepsze rozwiązania i jakość. Dlatego zadbaliśmy o obecność na najważniejszych targach, ciągły rozwój, realizacje ważnych projektów, a także bezpieczeństwo w czasie pandemii. Przed nami 2022 rok, w którym wciąż będziemy realizować naszą misję wprowadzania nowości na rynku oraz wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom.