Projekty Bus-Center

Projekty

Projekt RPSW.02.05.00-26-0008/19 pod nazwą "Uruchamianie produkcji innowacyjnej specjalistycznej zabudowy samochodów ciężarowych przystosowanych do transportu osób"

Firma BUS-CENTER skorzystała z dofinansowania w ramach projektu pod nazwą „Uruchamianie produkcji innowacyjnej specjalistycznej zabudowy samochodów ciężarowych przystosowanych do transportu osób”. Przekazane środki są  Przeznaczane na rozwój prowadzonych przez nas usług oraz wprowadzanie nowoczesnych ulepszeń i udogodnień w wyposażanych pojazdach. Projekt jest jeszcze w trakcie realizacji.

Projekt o nazwie "Popytowy System Innowacji - Rozwój MŚP w Regionie Świętokrzyskim Poprzez Profesjonalne Usługi Doradcze" rozwijający doradztwo w zakresie dostosowania modelu sprzedaży do wymagań konsumenckich.

W ramach projektu pn” Popytowy System Innowacji – Rozwój MŚP w Regionie Świętokrzyskim Poprzez Profesjonalne Usługi Doradcze” dofinansowanego z Funduszy Europejskich nasza firma dokonała zakupu usługi doradczej. Firma Bus-Center dokonała inwestycji w wykwalifikowane doradztwo z zakresu dostosowania modelu sprzedaży do rodzaju wymagań konsumenckich. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na pełną pomoc w wyborze oraz porady dotyczące możliwości wyposażenia busów. Projekt został sukcesywnie i skrupulatnie zrealizowany.

 

Projekt o nazwie "Uruchomienie produkcji innowacyjnej specjalistycznej zabudowy samochodów ciężarowych przystosowanych do transportu osób."

Celem projektu jest uruchomienia produkcji innowacyjnej specjalistycznej zabudowy samochodów ciężarowych przystosowanych do transportu osób poprzez wdrożenie własnych rozwiązani konstrukcyjnych i technologicznych. Aby to osiągnąć firma zaplanowała budowę budynku centrum designu i komfortu samochodów typu „BUS” wraz z niezbędnym wyposażeniem technologicznym