nowa strona Bus-Center

Przedstawiamy Wam naszą nową stronę Internetową!

Przedstawiamy Wam naszą nową stronę Internetową!

nowa strona Bus-Center

Nareszcie, po wielu miesiącach pracy możemy przedstawić  Państwu naszą nową stronę Internetową! Miło nam gościć naszych odbiorców na nowej witrynie, która oddaje innowacyjność i profesjonalizm naszej firmy. Postanowiliśmy zmienić dotychczasową stronę właśnie dla naszych klientów i odbiorców. Rozwijając naszą działalność, chcieliśmy, aby strona była dopasowana do głównych idei firmy, oraz żeby jak najlepiej przekazać Wam naszą pasję do tworzenia. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z tego, w jakim kierunku zmierza przyszłość naszej firmy i mamy nadzieję, że razem z nami będziecie ją tworzyć.

Co zmieniło się na stronie?

Zanim przystąpiliśmy do akceptacji projektu, jasno przedstawiliśmy, że zależy nam przede wszystkim na wysokiej funkcjonalności i użyteczności strony. Dlatego właśnie na naszej nowej witrynie znajduję się dużo więcej zdjęć oraz fotografii zrealizowanych projektów. Daje to naszym przyszłym klientom pogląd, jakie są efekty naszej pracy oraz z jaką dbałością o szczegóły wykonujemy każdy projekt.

Jeśli poszukujecie dokładnych zdjęć, z ujęciami wnętrza, detali oraz z kilku perspektyw to zapraszamy do zakładki „Realizację”. Systematycznie dodajemy tam nasze nowe, wykonane projekty wraz z umieszczeniem zdjęć najważniejszych elementów zabudowy do busa.

Kolejne udogodnienie czeka na Was w zakładce „Kontakt”. Od teraz będziecie mogli kierować swoje pytania bezpośrednio do interesującego działu. Dzięki temu wasza wiadomość trafi bezpośrednio do specjalisty w wybranej dziedzinie i nie będziecie musieli czekać na przekierowanie. Ułatwi to kontakt firmy z klientami i pozwoli nam lepiej zrozumieć wasze potrzeby. Oczywiście zachęcamy również do stałych odwiedzin zakładki Aktualności, gdzie co miesiąc pojawiają się nowe aktualności branżowe. Możecie znaleźć tam szereg informacji związanych z rynkiem, produkcją zabudów oraz bliżej poznać nasze produkty.

Możemy Wam zdradzić, że firma BUS-CENTER prężnie się rozwija i możliwe, że już w 2022 roku będziemy mogli pokazać wam  nasze nowe projekty. Intensywnie przygotowujemy się do wejścia w rynek pojazdów niskoemisyjnych, lecz dokładne szczegóły pojawią się już niebawem.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa Bus-Center robi na naszych odbiorcach tak pozytywne wrażenie, jak i na nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz nowymi zdjęciami na stronie.