zabudowa do busa oraz autobusa Bus-Center

Wpływ starych pojazdów na środowisko naturalne zatrważa! Zdecyduj się na zabudowę nowego busa już teraz!

Wpływ starych pojazdów na środowisko naturalne zatrważa! Zdecyduj się na zabudowę nowego busa już teraz!

zabudowa do busa oraz autobusa Bus-Center

Pośród wielu elementów wpływających niekorzystnie na środowisko naturalne wymienia się transport drogowy. Bardzo słusznie, jednak cała uwaga skupia się na skutkach, abstrahując zupełnie od powodów tego zjawiska. Prym w zanieczyszczaniu otoczenia wiodą głównie starsze pojazdy, jako że zużyte podzespoły nie są już w stanie skutecznie ograniczać emisji spalin i hałasu. Często także są porzucane, lub rdzewieją bezużytecznie na firmowych parkingach. Czy jest jakaś nadzieja na zmianę tego stanu rzeczy? Czy zabudowa do busów może okazać się skutecznym rozwiązaniem? Zastanówmy się nad tym wspólnie w poniższym artykule.

Zwiększony popyt na używane samochody dostawcze

W kontekście poprawy stanu środowiska nie jest to informacja budząca zachwyt. Jednak o ile łatwo jest sporządzać elaboraty naukowe oraz wygłaszać apele do przedsiębiorców, o tyle trudniej, jak widać, skonstruować skuteczne narzędzia systemowe, mobilizujące transportowców do zakupu nowych pojazdów.

Branża transportowa jest jedną z niewielu, która dzięki wysiłkom rzeszy swoich przedstawicieli przechodzi trudy pandemii w miarę obronną ręką. Miasta i wsie czekają na transport. Przedsiębiorstwa muszą znaleźć drogi dostawy swoich produktów. To sprawia, że stale wzrasta zainteresowanie pojazdami przeznaczonymi do przewozu osób.

Mimo to zakup zniszczonego pojazdu nie tylko ma wpływ na bezpieczeństwo, często też jest wyrzucaniem pieniędzy w błoto, a konkretnie na złomowisko.

Skala importu trucicieli

Brukselska organizacja Transport and Enviroment wskazała nasz kraj jako „śmietnik dla trujących gazów”. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę liczby podane przez Najwyższą Izbę Kontroli, dotyczące liczby rejestracji pojazdów używanych sprowadzanych do Polski. Po naszych ulica jeździ ich już ponad 13.5 miliona sztuk, a ich średni wiek wynosi ponad 15 lat.

Innymi słowy, w czasie kiedy były produkowane, nikt nie zastanawiał się na ich wpływem na środowisko. Jeśli dodamy do tego zużycie, często niewidoczne na pierwszy rzut oka, mamy tykającą bombę ekologiczną tuż przy naszej posesji.

Według danych przedstawionych przez WHO rocznie z powodu skażenia środowiska umiera około 2 milionów osób, w czym wydzieliny starych samochodów mają swój znaczący udział.

Na dramatyczny stan tego co wdychamy, mają wpływ nie tylko spaliny. Nie można tu pominąć związków chemicznych wydzielanych podczas ścierania się opon, klocków, i tarcz hamulcowych, a nade wszystko wycieków spowodowanych zużyciem instalacji. W przypadku samochodów, z których co trzeci ma ponad dwadzieścia lat, ilości te po prostu muszą być olbrzymie.

W Polsce każdego roku dochodzi z tych powodów do 50 tysięcy udokumentowanych przypadków śmierci!

Tym bardziej że stare auta emitują do otoczenia związki alergizujące oraz substancje wywołujące astmę.

Zabudowa do busów sposobem na poprawę sytuacji

Jak w takim razie zapewnić sobie ekonomiczne bezpieczeństwo inwestycyjne przy zakupie nowego pojazdu? Znawcy tematu wiedzą doskonale, jak wielkie różnice cenowe dzielą auto w wersji podstawowej od specjalistycznego.

Przyjmijmy, że przedsiębiorca jest zainteresowany środkiem transportu do przewozu osób. Z pewnością pasażerowie, mając wybór, z przyjemnością skorzystają z usług firmy dysponującej sprzętem zapewniającym komfort podróży. Aby zapewnić sobie ten stan rzeczy, idealnym rozwiązaniem jest nabycie busa w wersji podstawowej, by następnie dokonać zabudowy busów do przewozu osób, korzystając z usług doświadczonego partnera biznesowego. W ten sam sposób można dokonać zabudowy autobusów, oszczędzając na transakcji dziesiątki tysięcy złotych.

Dla lepszego zobrazowania zagadnienia posłużmy się informacjami zawartymi na stronie https://bus-center.com.pl/oferta. Warto dodać, że firma dysponuje homologacją na obsługę modernizacyjną pojazdów IVECO oraz Mercedes w segmencie autobusów i busów. Klient ma gwarancję, iż zabudowa Mercedes przeprowadzana jest zgodnie z surowymi wymogami producenta tej marki.

Zabudowy busów Kielce

Zabudowa wewnętrzna bus polega na dostosowaniu nowego samochodu do konkretnych potrzeb klienta. Na podstawie określonych preferencji, potrzeb oraz przewidywanego zastosowania zmianie ulega niemal cała konstrukcja użytkowa auta.

Zabudowy specjalistyczne:

  • Liniowa;
  • Turystyczna;
  • Dla niepełnosprawnych;
  • Zabudowy indywidualne.

Każda oferowana przez nas zabudowa spełnia odpowiednie atesty jakości oraz gwarantuje niezawodność.

Wszelkie pytania odnośnie do poszukiwanego wyposażenia można składać, korzystając z https://bus-center.com.pl/kontakt. Nasi eksperci bezpłatnie udzielą wskazówek dotyczących poszukiwanego asortymentu, uwzględniając wymogi techniczne konkretnej marki pojazdu.

Już dziś możesz zyskać wymierne korzyści i dużą oszczędność.

Zapraszamy.