Oto alt zdjęcia

Zabudowa Mercedes

Marka: BUS-CENTER
Model: Mercedes
Ilość miejsc siedzących w autobusie: max 22+1+1
DMC: 5500, 5800, 6100

http://Turystyczna%20zabudowa%20Mercedes

Turystyczna zabudowa Mercedes

Drzwi elektryczne z podwójnym stopniem wejścia, klimatyzacja, wi-fi, oświetlenie, gniazdka USB 230 V, indywidualne nagłośnienie dla każdego pasażera oraz uchylno-rozsuwane siedzenia – takie wyposażenie posiada zabudowa Mercedesa w wersji turystycznej. O wysokiej jej funkcjonalności decyduje również bagażnik ze schowkiem na koło i półkami na bagaże. Ogrzewanie postojowe zdecydowanie podnosi komfort podróży na długich trasach. Monitor 19 cali, mikrofon, kamera cofania, nawigacja i radio 2 din to zestaw audio przydatny na jazdę w każdych okolicznościach.

http://Liniowa%20zabudowa%20Mercedes

Liniowa zabudowa Mercedes

Zabudowy do busów Mercedes są również liniowe, o klasie ekonomicznej. Ich przeznaczenie sprowadza się głównie do przewozów pasażerów na krótkich trasach. Do wyposażenia należą fotele bez regulacji, a także poręcze dla pasażerów podróżujących na stojąco. W tej zabudowie do busa Mercedes przy stosunkowo mniejszej wadze pojazdu, na większą ilość miejsc stojących pozwala maksymalne DMC 6200. Typowe w liniowej zabudowie jest też oświetlenie i nagłośnienie w jednym zestawie, a także klimatyzacja z centralnym wylotem powietrza.

http://Indywidualne%20zabudowy%20Mercedes

Indywidualne zabudowy Mercedes

Nie jest koniecznie decydowanie się na standard ekonomiczny lub turystyczny, Oferujemy również dostosowanie zabudowy wewnętrznej Mercedes według życzeń klienta. Mogą one dotyczyć liczby miejsc, dodatkowego oświetlenia, rozbudowanego zestawu Audio. Uwzględniamy również takie życzenia jak stoliki, lodówkę, barek, a także indywidualny dobór obicia, którym może być np. skóra.

http://Zabudowy%20Mercedes%20dostosowane%20do%20potrzeb%20osób%20niepełnosprawnych

Zabudowy Mercedes dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

Zabudowy do busów Mercedes mogą być dostosowane do osób niepełnosprawnych. Sprawiają to na przykład windy lub najazdy, które zdecydowanie ułatwiają podróżowanie osobom na wózkach inwalidzkich, a bezpieczeństwo wewnątrz pojazdu – pasy zabezpieczające wózek. W tej wersji zabudowy Mercedesa szybki montaż i demontaż foteli możliwy jest dzięki szynom aluminiowym. To ważny element wyposażenia, który umożliwi stworzenie więcej miejsca wewnątrz, a tym samym zapewni bezpieczeństwo i komfort pasażerom niepełnosprawnym.

 

Zabudowa turystyczna busa na modelu Mercedes zagwarantuje komfort jazdy pasażerom

To, co dostaną pasażerowie, jest bardzo ważne w przypadku samochodów do przewozu ludzi. Oferowana przez nas zabudowa busa oparta na modelu Mercedes daje ludziom wszystko, czego potrzebują na długich i krótkich trasach. Każdy fotel ma indywidualne oświetlenie i nagłośnienie, a co za tym idzie, wszyscy mogą dostosować warunki do własnych upodobań. W busach częstą praktyką jest włączanie muzyki przez kierowcę lub przekazywanie komunikatów, które słychać w głośniku. Nasza zabudowa Mercedes pozwala każdemu pasażerowi ustawić głośność przy swoim fotelu tak, aby przejazd był przyjemnością i gwarancją komfortu. Fotele, jakie proponujemy, mają też doskonały kształt, który pozwala się zrelaksować i nie obciąża kręgosłupa podczas długich podróży. Zabudowa do busów oparta na modelu Mercedes jest bardzo popularna wśród przewoźników, dla których pasażerowie są najważniejsi. Doceniana jest też możliwość zwiększenia ilości siedzeń. Pozwala to zabrać więcej pasażerów, a przy tym nie wpływa na wygodę podczas jazdy. W naszej ofercie posiadamy również zabudowy do busów IVECO. Zapraszamy!

Zabudowa oparta na modelu Mercedes – najlepszy wybór dla firm przewozowych

Przedsiębiorstwo oparte na transporcie musi dbać o wygodne pojazdy, zapewniające jak najwięcej udogodnień. My możemy zaoferować bardzo dużo, dlatego nasza zabudowa do busów oparta na modelu Mercedes cieszy się ogromną popularnością. Korzystamy z nowoczesnych technologii, dbając o to, aby zachować wysoki standard samochodów produkowanej marki. Stosujemy też zabezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych okoliczności podczas jazdy. Z nami wykonywanie nagłych manewrów, do których często zmuszają warunki pogodowe, jakość nawierzchni i zachowania innych kierowców, jest absolutnie bezpieczne. Fotele, w jakie wyposażona jest każda zabudowa busa oparta na modelu Mercedes, mają pasy bezpieczeństwa ustawione tak, aby chronić każdego, bez względu na wzrost. Równie dobre zabezpieczenia mają miejsca przeznaczone dla wózków. Taki standard pojazdów ma wpływ na bezpieczeństwo pasażerów, a także postrzeganie przewoźnika. Jesteśmy producentem autobusów z wieloletnim doświadczeniem! Wybierając nas, pokazują Państwo swoją jakość i dbałość o osoby jadące z Wami.