Zabudowy autobusowe Mercedes

Zabudowy autobusowe Mercedes

Zabudowy autobusowe Mercedes

Zabudowy autobusowe Mercedes

W skali całego kraju istnieją setki firm przewozowych, które świadczą usługi transportu pasażerów busami. Niektóre z nich posiadają flotę składającą się z jednego lub dwóch pojazdów, ale jest też wielu przewoźników, którzy dysponują kilkudziesięcioma samochodami. Decyzje o zabudowie busów są podejmowane przez szefów tych firm, zgodnie z rachunkiem ekonomicznym i otwarciem perspektyw dalszego rozwoju.

Zabudowy do busów

W pewnym momencie działalności przedsiębiorstwa przewozowego zabudowy busów do przewozu osób stają się elementem rozwoju firmy. Zasada jest prosta: zabudowy do busów pozwalają na lepsze wykorzystanie pojazdów, a więc także na zyski, które pojawiają się szybko. To zwykła inwestycja doposażająca samochody, która jak najbardziej jest opłacalna. Zwiększenie ilości miejsc w busie skutkuje większą ilością sprzedanych biletów, a więc większym zyskiem. To przykład najprostszy, ponieważ zabudowy do busów w całej gamie swoich typów przynoszą też inne korzyści.

Jakie zabudowy dla samochodów będą najlepsze dla Ciebie?

Specjalizujemy się w zabudowach dla busów Mercedes, ale nasze możliwości są znacznie szersze. W skrócie – po dokładnych wyliczeniach ekonomicznych i nakreśleniu planu rozwoju firmy transportującej pasażerów (na krótkich, regionalnych odcinkach, lub nawet na terenie całej Unii Europejskiej) – możemy wybrać:

  • Zabudowa liniowa – przeznaczona głównie do obsługi krótszych tras, zwiększa ilość miejsc stojących dla pasażerów.
  • Zabudowa zgodna z wytycznymi „projektowania uniwersalnego” – zgodna z wytycznymi Konwencji o Prawach Osób Niepełnosprawnych zabudowa busa, która odpowiada na specyficzne potrzeby osób z trudnościami w poruszaniu się.
  • Zabudowy do busów typu turystycznego – dzięki nim przekształcamy pojazd w niezwykle wygodny środek transportu, doskonały na długie trasy, posiadający wszelkie udogodnienia dla pasażerów przemieszczających się na drogach Polski i Europy, lub po prostu osób, które chcą wykorzystać bus jak „mobilny dom”.
  • Specjalne zabudowy dla busów – zabudowy premium: VIP i karawan. Przy ich montażu liczymy się z każdą uwagą naszych klientów, te zabudowy są „szyte na miarę” i wyposażone w sprzęty znacznie poprawiające komfort podróży.

Produkcja autobusów

Produkujemy w pełni profesjonalne autobusy pod marką BUS-CENTER. Efekty są znakomite. Przewoźnik zwiększa ilość miejsc w autobusie, zapewnia swoim pasażerom komfort, a jednocześnie pozostaje zgodny z przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej (zatem i Polski) z powodu epidemii Covid-19. Zapewniamy wszelkie homologacje, doskonałe wykonanie zabudowy w autobusie. Inwestycja zwraca się szybko.

Zabudowy autobusów

Wykonujemy także w pełni profesjonalne zabudowy autobusów. Efekty są znakomite. Przewoźnik zwiększa ilość miejsc w autobusie, zapewnia swoim pasażerom komfort, a jednocześnie pozostaje zgodny z przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej (zatem i Polski) z powodu epidemii Covid-19. Zapewniamy wszelkie homologacje, doskonałe wykonanie zabudowy w autobusie. Inwestycja zwraca się szybko.

Dlaczego zabudowa busa jest tak ważna?

Ponieważ możesz przebudować swojego busa zgodnie z zapotrzebowaniem. Firmom transportowym przynosi to większe zyski, z zabudowy busa, w typie przystosowanym dla osób niepełnosprawnych korzystają urzędy miejskie i inne podmioty. Natomiast prywatni właściciele busów mogą przebudować te pojazdy i przystosować do osobistych celów. Przebudowa busa nabiera także znaczenia w epoce Covid-19 – zapewnia bezpieczeństwo. Być może reprezentujesz firmę transportową, być może chcesz po prostu urządzić swój samochód zgodnie ze swoim życzeniem – w końcu zdecydujesz się na zabudowę busa.