W skali całego kraju istnieją setki firm przewozowych, które świadczą usługi transportu pasażerów busami. Niektóre z nich posiadają flotę składającą się z jednego lub dwóch pojazdów, ale jest też wielu przewoźników, którzy dysponują kilkudziesięcioma samochodami. Decyzje o zabudowie busów są podejmowane przez szefów tych firm, zgodnie z rachunkiem ekonomicznym i otwarciem perspektyw dalszego rozwoju.
W pewnym momencie działalności przedsiębiorstwa przewozowego zabudowy busów do przewozu osób stają się elementem rozwoju firmy. Zasada jest prosta: zabudowy do busów pozwalają na lepsze wykorzystanie pojazdów, a więc także na zyski, które pojawiają się szybko. To zwykła inwestycja doposażająca samochody, która jak najbardziej jest opłacalna. Zwiększenie ilości miejsc w busie skutkuje większą ilością sprzedanych biletów, a więc większym zyskiem. To przykład najprostszy, ponieważ zabudowy do busów w całej gamie swoich typów przynoszą też inne korzyści.
Specjalizujemy się w zabudowach dla busów Mercedes, ale nasze możliwości są znacznie szersze. W skrócie – po dokładnych wyliczeniach ekonomicznych i nakreśleniu planu rozwoju firmy transportującej pasażerów (na krótkich, regionalnych odcinkach, lub nawet na terenie całej Unii Europejskiej) – możemy wybrać:
Produkujemy w pełni profesjonalne autobusy pod marką BUS-CENTER. Efekty są znakomite. Przewoźnik zwiększa ilość miejsc w autobusie, zapewnia swoim pasażerom komfort, a jednocześnie pozostaje zgodny z przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej (zatem i Polski) z powodu epidemii Covid-19. Zapewniamy wszelkie homologacje, doskonałe wykonanie zabudowy w autobusie. Inwestycja zwraca się szybko.
Wykonujemy także w pełni profesjonalne zabudowy autobusów. Efekty są znakomite. Przewoźnik zwiększa ilość miejsc w autobusie, zapewnia swoim pasażerom komfort, a jednocześnie pozostaje zgodny z przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej (zatem i Polski) z powodu epidemii Covid-19. Zapewniamy wszelkie homologacje, doskonałe wykonanie zabudowy w autobusie. Inwestycja zwraca się szybko.
Ponieważ możesz przebudować swojego busa zgodnie z zapotrzebowaniem. Firmom transportowym przynosi to większe zyski, z zabudowy busa, w typie przystosowanym dla osób niepełnosprawnych korzystają urzędy miejskie i inne podmioty. Natomiast prywatni właściciele busów mogą przebudować te pojazdy i przystosować do osobistych celów. Przebudowa busa nabiera także znaczenia w epoce Covid-19 – zapewnia bezpieczeństwo. Być może reprezentujesz firmę transportową, być może chcesz po prostu urządzić swój samochód zgodnie ze swoim życzeniem – w końcu zdecydujesz się na zabudowę busa.