Zabudowa Mercedes

Zabudowy busów do przewozu osób firmy Bus-Center. Co je wyróżnia?

Zabudowy busów do przewozu osób firmy Bus-Center. Co je wyróżnia?

Zabudowa Mercedes

Spis treści:

Firma Bus Center działa na rynku już od 19 lat, aktywnie poszukując nowych i unikalnych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie, podparte wiedzą naszych pracowników, a także obserwacja i dogłębne zrozumienie potrzeb naszych klientów sprawiły, że pozycja marki Bus Center umocniła się, a nasze produkty śmiało mogą konkurować z najlepszymi. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Mercedes oraz IVECO. Posiadamy również własne technologie, które z sukcesem wprowadzamy regularnie do naszych produktów. Najwyższa jakość i satysfakcja klientów są naszym najwyższym priorytetem, dlatego w proces produkcji jest oparty na normie zarządzania systemem jakości ISO.

Zabudowy busów do przewozu osób

Zabudowa turystyczna

Autobusy turystyczne sprawdzą się przede wszystkim na długich trasach. Zabudowy busów do przewozu osób w takim przypadku powinny uwzględniać potrzeby pasażerów. W czasie wielogodzinnej podróży liczy się komfort i odpowiednie wyposażenie pojazdu. Wykonywane przez nas zabudowy do busów zapewniają liczne udogodnienia: komfortowe fotele, klimatyzację, a także Wifi oraz gniazdka 230V, które podróżni szczególnie chętnie wykorzystują podczas dłuższych przejazdów. Dodatkowo w zabudowie turystycznej możemy zaoferować system audio wraz z mikrofonem oraz monitorem, które sprawdzą się podczas wycieczek z przewodnikiem, a także rozszerzoną przestrzeń do transportu bagażu, uwzględniającą powiększony bagażnik oraz półki, na których podróżni mogą przechowywać bagaż podręczny.

Zabudowa liniowa

By zapewnić podróżnym komfort na krótszych odcinkach, oferujemy zabudowę liniową. Jest ona mniej rozbudowana niż zabudowa turystyczna, ale wyjątkowo funkcjonalna i bezpieczna dla podróżnych, również w sytuacji, gdy część podróżnych pozostaje w pozycji stojącej. Ta zabudowa do busów charakteryzuje się bowiem mniejszą ilością miejsc siedzących, tak by móc maksymalizować ilość przewożonych w ramach każdego kursu osób. Co ważne, w przypadku wykonywania zabudowy na modelu Iveco DMC 6500 możemy sobie pozwolić na maksymalizacje ilości miejsc dla podróżnych, przy zachowaniu mniejszej wagi pojazdu.

Fotele są w przypadku liniowej zabudowy sztywne i zwykle nie będą podlegały rozkładaniu. Busy zabudowane w tym standardzie są wyposażane w klimatyzację z wylotem centralnym powietrza. Dodatkowo montujemy w pojazdach poręcze dla podróżnych, by zapewnić im komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ta zabudowa sprawdzi się, więc jeśli oczekujemy zwiększonej liczby miejsc stojących, ale nie chcemy rezygnować z bezpieczeństwa naszych podróżnych.

Zabudowa indywidualna

Firma Bus-Center wykonuje także indywidualne zabudowy autobusów, na specjalne życzenie klienta. Jesteśmy w stanie dostosować busy, uwzględniając Państwa szczegółowe wymagania i wytyczne, tak by zagwarantować pełną satysfakcję z efektu końcowego. Oferujemy między innymi możliwość dostosowania obicia wewnątrz pojazdu i zastosowania skóry naturalnej. Pomagamy dostosować busy poprzez instalacje niestandardowej ilości miejsc, a także zaopatrzenie ich w stoliki i dodatkowe oświetlenie centralne i indywidualne. Zarówno oświetlenie sufitowe, boczne, jak i przypodłogowe mogą Państwo dowolnie modyfikować. Na życzenie klienta przyciemniamy szyby. Ponadto w przypadku tego rodzaju zabudowy możemy dostosować system Audio, zagwarantować indywidualne nagłośnienie dla każdego pasażera, a także ekran umożliwiający oglądanie filmów. W przypadku zabudowy indywidualnej ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Zabudowa miejska

Bus-Center posiada w swojej ofercie zabudowy do busów o specyfice odpowiadającej potrzebom transportu miejskiego. Istotna będzie liczba miejsc siedzących oraz stojących, a także zwiększenie ilości poręczy dla pasażerów podróżujących na stojąco. W przypadku zabudowy miejskiej sprawdzi się także zwiększona ilość przestrzeni do przewozu wózków dziecięcych lub rowerów. Oferujemy także montaż drzwi otwieranych elektrycznie o obniżonym progu, tak by ułatwić dostęp osobom starszym i niepełnosprawnym.

Zabudowa dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych

Zabudowa busa dla osób niepełnosprawnych powinna być funkcjonalna i ergonomiczna, eliminując bariery do minimum, tak by zapewnić podróżnym poczucie bezpieczeństwa. Bus-Center wykonuje zabudowy uwzględniające potrzeby osób z ograniczeniami ruchowymi, stosując szereg rozwiązań, które ułatwiają im podróżowanie. Przewóz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich ułatwiają szyny aluminiowe szyny, dzięki którym łatwo zdemontujemy fotele na czas transportu – w ten sposób możemy szybko uzyskać dodatkową przestrzeń wewnątrz pojazdu. W naszych busach montujemy także pasy, które zabezpieczą wózek w trakcie transportu i zapewnią bezpieczeństwo pasażerom, co istotne w szczególności podczas nagłego hamowania, a także poręcze i dodatkowe oświetlenie dla osób niedowidzących. Zabudowy do busów przeznaczonych do przewozu osób niepełnosprawnych są przez nas wyposażane w najazdy lub też windy, które umożliwiają pasażerom zajęcie miejsca w busie.

Współpraca z Bus-Center

W Bus-Center przeprowadzamy klienta przez proces projektowy i wykonawczy, służąc radą i konsultacją na każdym jego etapie. W pierwszym kroku pomagamy klientom sprecyzować ich potrzeby i oczekiwania względem zabudowy. Wybieramy model bazowy pojazdu, biorąc pod uwagę parametry techniczne i Państwa preferencje. Przed rozpoczęciem produkcji, otrzymają Państwo od nas ofertę zawierającą wszystkie uzgodnienia i decyzje dotyczące zabudowy, a także informację o warunkach płatności i szczegółach gwarancji. Proces produkcji podlega najwyższym standardom jakości i jest zgodny z homologacją. Sam efekt końcowy jest także przedmiotem kontroli, a w przypadku wykrycia nieprawidłowości, są one natychmiast usuwane. Klient otrzymuje gotowy produkt wysokiej jakości, który gwarantuje satysfakcję na lata.