Autobus na bazie Iveco 65C long

Zabudowy busów do przewozu osób to inwestycja dla Ciebie na 2022 rok!

Zabudowy busów do przewozu osób to inwestycja dla Ciebie na 2022 rok!

Autobus na bazie Iveco 65C long

Spis treści:

W BUS–CENTER od 2005 zajmujemy się produkcją oraz montażem zabudów busów do przewozu osób. Kształtujemy nowy wymiar transportu, wydając z nowoczesnego parku maszynowego, na rynek transportowy, pojazdy przystosowane do przewozu osób. Nasze produkty to wysokiej jakości busy oraz autobusy, które służą zarówno instytucją państwowym, jak i podmiotom indywidualnym. Zapraszamy do bliższego zapoznania się ofertą zabudów do busów i autobusów!

Zabudowy busów do przewozu osób – zabudowa turystyczna od Bus- Center

Zabudowa turystyczna jest wynikiem połączenia nowoczesnych elementów budowy pojazdu wykorzystywanych w światowej produkcji busów oraz wyposażenia zapewniającego najwyższy komfort podróżującym. Wkład włożony w produkcję zabudowy turystycznej ma za zadanie stworzyć dla pasażerów oraz kierowcy ponadprzeciętne warunki  podróży. Produkując zabudowy do busów, przekłuwamy szczególną uwagę do tego, aby elementy wyposażenia miały swoje praktyczne zastosowanie w rzeczywistych warunkach i spełniały potrzeby osób podróżujących. Dlatego właśnie przygotowaliśmy zestawienie udogodnień, które najlepiej oddziałują na decyzje zakupowe klientów.

Zabudowa turystyczna posiada pojemne półki bagażowe oraz pogłębiony bagażnik ze schowkiem na koło zapasowe, dzięki czemu podróżujący zyskują możliwość transportu większej liczby bagażu z uwzględnieniem swobodnej przestrzeni w busie. Zabudowy busów do przewozu osób w transporcie turystycznym są ukierunkowane na długie trasy podróży, dlatego stanowiska pasażerów są wyposażone w  uchylno-rozsuwane miejsca siedzące z  klimatyzacją, ergonomiczne oświetlenie, Wi-Fi, gniazdko USB 230v oraz nagłośnienie. Tworząc zabudowy autobusów turystycznych, nie zapomnieliśmy o komforcie jazdy kierowcy. Podczas pracy może on korzystać z zestawu Audio, w którego skład wchodzi radio 2 Din z nawigacją oraz kamerą cofania, nowoczesny 19-calowy monitor oraz mikrofon.

Zabudowa liniowa – zabudowy do busów marki Bus-Center

Zabudowa liniowa została stworzona, aby służyć  firmom transportowym do przewozu osób na krótkich odcinkach trasy.  Zabudowa do busów w wersji liniowej wyróżnia się udostępnieniem miejsc stojących dla pasażerów oraz przystosowaniem wyposażenia do ich bezpiecznej podróży. Pasażerowie podróżujący na stojąco mogą skorzystać z poręczy zamocowanych na wysokości półek bagażowych, natomiast miejsca siedzące są dodatkowo wyposażone w pasy bezpieczeństwa.

Elementem, który odróżnia zabudowę pasażerską od turystycznej są usztywniane fotele oraz klimatyzacja, którą stanowi centralny wylot powietrza. Wersja ekonomiczna zabudowy liniowej posiada również zestaw dostosowanego oświetlenia wewnętrznego oraz  skonfigurowane nagłośnienie. Ilość miejsc siedzących i stojących jest dostosowywana w zależności od marki i wersji pojazdu bazowego. Warto również wspomnieć, że każdy pojazd wyprodukowany przez firmę BUS-CENTER posiada homologację całopojazdową, co stanowi poświadczenie jakości produkowanych zabudów

Zabudowa spełniająca Twoje wymagania – indywidualne zabudowy do busów

Oprócz zabudowy liniowej oraz zabudowy turystycznej firma Bus-Center produkuje również zabudowy do busów dostosowane pod ściśle określone wytyczne klienta. Współpraca z nami pozwala na stworzenie zabudowy, której najmniejsze detale są wyznaczane podczas konsultacji – pozwala to na wyprodukowanie pojazdu indywidualnie dopasowanego do oczekiwań nabywcy. Zainteresowany klient, może skompletować wnętrze wybierając spośród niestandardowej liczby miejsc, dodatkowego oświetlenia lub sprzętu AGD. W realizacjach Bus-Center znajdują się zabudowy wyposażone w rozbudowany system Audio, stoliki, lodówkę turystyczną czy barek. Wybór indywidualnej zabudowy do busa pozwala także, na wybór materiału, z którego zostanie wykonane obicie np. skóra naturalna.

Zachęcamy do sprawdzenia zakładki Realizacje, gdzie znajdują się zdjęcia wykonanych przez nas zabudów do busa.

Jakie zabudowy wykonuje Bus-Center?

 Autobus do przewozu 45 pasażerów –  zabudowa miejska do autobusu  

Zabudowy autobusów marki Bus-Center to również produkcja autobusów do przewozu większej ilości pasażerów w formie transportu miejskiego lub turystycznego zależnie od potrzeb. Ten rodzaj autobusów posiada dozwoloną masę całkowitą 8300, która umożliwia przewóz 45 osób w tym 30 miejsc siedzących oraz 15 miejsc stojących lub w innej konfiguracji ilości miejsc siedzących i stojących. Zabudowa miejska charakteryzuje się  systemem poręczy, który umożliwia bezpieczną podróż dla osób stojących, obniżoną tylną częścią podłogi, która pozwala na łatwe wejście do autobusu oraz dodatkowymi tylnymi drzwiami.

Zabudowa busa dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych

Rozwój transportu specjalistycznego wpłynął na poszerzenie naszej działalności o produkcję pojazdów uwzględniających potrzeby osób niepełnosprawnych. Tworzymy pojazdy przystosowane do osób z niepełnosprawnościami – nasze zabudowy posiadają najazdy teleskopowe lub windy o wysokim udźwigu, które ułatwiają osobom poruszającym się na wózkach w bezproblemowym korzystaniu ze środka transportowego. Pełne bezpieczeństwo gwarantuje wnętrze z antypoślizgową podłogą, odpowiednio dobrany zestaw pasów bezpieczeństwa oraz szyny stabilizujące wózek podczas podróży.