iveco

Zabudowy IVECO

Marka: BUS-CENTER
Model: IVECO
Ilość miejsc siedzących w autobusie: max 22+1+1
DMC: 5600, 6500

http://Iveco%20zabudowa%20turystyczna

Turystyczna zabudowa do busów IVECO

Zabudowa turystyczna to zdecydowanie dbałość o komfort podróżujących na długich trasach. Ten typ zabudowy IVECO może być wyposażony w drzwi elektryczne z podwójnym stopniem wejścia. Dodatkowo posiada komfortowe uchylno-rozsuwane siedzenia, klimatyzację, oświetlenie, wifi, gniazdka USB 230v i nagłośnienie indywidualne dla każdego pasażera. Wersja ta posiada półki bagażowe oraz wygodny, duży pogłębiony bagażnik ze schowkiem na koło zapasowe. Oprócz tego  autobus wyposażony jest w ogrzewanie postojowe, zestaw Audio w skład którego wchodzą: radio 2 din z nawigacją i kamerą cofania; mikrofon, monitor 19 cali.

http://Liniowa%20zabudowa%20iveco

Liniowa zabudowa do busów IVECO

Zabudowa IVECO w wersji liniowej przeznaczona jest głównie do przewozu pasażerów na krótkich odcinkach z udostępnionymi miejscami stojącymi. Zabudowa taka produkowana jest w klasie ekonomicznej. Charakterystyczne dla tej wersji są sztywne fotele oraz klimatyzację z centralnym wylotem powietrza. Dodatkowo dla pasażerów podróżujących na stojąco zamontowane są poręcze.  Oświetlenie jak i nagłośnienie w pojeździe stanowią jeden zestaw.

Maksymalne DMC 6500 pozwala na większą ilość miejsc stojących, przy stosunkowo mniejszej wadze pojazdu w tej zabudowie do busów IVECO

http://Indywidualna%20zabudowa%20IVECO

Indywidualna zabudowa do busów IVECO

Ten szczególny typ zabudowy IVECO uwzględnia najmniejsze detale zgodnie z potrzebami klienta. Cechą charakterystyczną jest nietypowa ilość miejsc, dodatkowe oświetlenia i rozbudowany system Audio, stoliki, lodówka turystyczna, barek itp. Istnieje również możliwość wykorzystania skóry naturalnej jako materiału obiciowego.

http://Zabudowa%20IVECO%20uwzględniająca%20potrzeby%20osób%20niepełnosprawnych

Zabudowa IVECO uwzględniająca potrzeby osób niepełnosprawnych

W naszej ofercie nie mogłoby zabraknąć tej wersji. Realizowana zgodnie z zamówieniem, dodatkowo posiada szyny aluminiowe służące do szybkiego montażu i demontażu foteli. Ta zabudowa iveco wyposażona jest w najazdy lub windę przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Oprócz tego autobus jest wyposażony w pasy zabezpieczające wózek podczas transportu. Montaż foteli również został przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach – umożliwiliśmy łatwe oraz sprawne wypięcie foteli które zapewni więcej miejsca wewnątrz pojazdu.

 

Zabudowa do busów marki Iveco zapewnia komfort i bezpieczeństwo pasażerom

Konstrukcja i dodatkowe funkcje naszych produktów nie są przypadkowe. Zadbaliśmy o to, aby w każdej wersji zabudowy (np. liniowa, turystyczna), obecne było wyposażenie niezbędne do komfortowej i bezpiecznej podróży. Miejsca siedzące mogą mieć więc pasy bezpieczeństwa i zostać dodatkowo uzupełnione o klimatyzację, ale także poręcze dla pasażerów stojących. Fotele z kolei zawsze są wyprofilowane tak, aby siedzenie w nich było wygodne. Umożliwiają one czytanie i relaks w czasie podróży. Jednocześnie nie są dla kierowcy przyczyną dekoncentracji i zbytniego rozluźnienia. To cecha przydatna zwłaszcza na krótkich odcinkach drogi. Zamówiona u nas zabudowa busa oparta np. na modelu Iveco to doskonały sposób na komfortowe przewożenie pasażerów. Jesteśmy producentami busów z wieloletnim doświadczeniem. Z naszych rozwiązań korzysta wiele firm przewozowych, które chcą zapewnić klientom najwyższą jakość usług.  

Zabudowa Iveco – zawsze zgodna z Twoimi oczekiwaniami

Warto dodać, że do każdego zlecenia zabudowy busa podchodzimy indywidualnie – oznacza to, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom zabudowę, która dokładnie odpowie na ich potrzeby. Podczas realizacji takiego zlecenia uwzględniamy najmniejsze detale, wpływające na komfort jazdy kierowcy i pasażerów. Ponadto klienci mogą zdecydować się m.in. na maksymalnie dostosowaną do swoich potrzeb liczbę miejsc, montaż oświetlenia dodatkowego, obecność lodówki turystycznej, czy też barku. Należy także wspomnieć, że w naszej ofercie nie zapomnieliśmy o podmiotach, które wykorzystują na co dzień busy do przewozu osób niepełnosprawnych – zabudowa do busów Iveco wyposażona jest wtedy w konieczne najazdy, czy też windę, przeznaczone dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. W busie o takim przeznaczeniu nie zabraknie również pasów zabezpieczających wózek podczas jazdy. Posiadamy również zabudowy do busów Mercedes. Zapraszamy!

Zabudowa Iveco Daily – nowoczesne rozwiązanie

Proponowana przez nas zabudowa oparta na modelu Iveco Daily to rozwiązanie niezwykle nowoczesne. Do najważniejszych zalet pojazdu bazowego Iveco należy duże DMC, które pozwala na wyodrębnienie większej liczby miejsc w autobusie. Co więcej, warto wspomnieć także o silniku 3 l, niedostępnym już w modelu Mercedes-Benz Sprinter, a także szerokiej dostępności na rynku. W pojazdach indywidualnie dopasowywanych do potrzeb Twojej firmy zastosowane są także wszystkie niezbędne elementy gwarantujące bezpieczeństwo podczas jazdy oraz maksymalny komfort podróżowania pasażerom nawet w pozycji stojącej.

Dzięki możliwościom, jakie oferuje Iveco Daily rozbudujesz swoją flotę busów, zarówno tych realizujących przejazdy na krótkich odcinkach, jak i samochodów przeznaczonych na długie i trudne trasy. To opcja dla zawodowych i wymagających kierowców oraz dla pasażerów chcących podróżować w komfortowych warunkach, niezależnie od okoliczności. Dzięki Iveco Daily i możliwości zaprojektowania oraz zamówienia dowolnej zabudowy, masz okazję stworzyć wymarzoną flotę, która zapewni Ci wysoką pozycję wśród konkurencyjnych przewoźników, a to za sprawą dwóch kluczowych kwestii: niezawodności i dopasowania do najbardziej wymagających zadań.