inne zabudowy bus center

Inne zabudowy

http://Mercedes%20zabudowa%20brygadowa

Zabudowa osobowa, brygadowa

Zabudowy w tej wersji, to zabudowy do maksymalnie 9 miejsc siedzących.

W zależności od potrzeb klienta wykonane w bogatej wersji, do przewozów pasażerskich np. turystycznych. Posiadają klimatyzację w tylnej przestrzeni z rozprowadzeniem w półki indywidulanie dla pasażera. Dodatkowo rozbudowane systemy audio, ogrzewanie postojowe, wygodne fotele, barek, lodówkę itp.

Mogą mieć również prostszą zabudowę brygadową na przykład do przewozu pracowników. Możliwość indywidualnych rozwiązań zgodnych z przepisami o ruchu drogowym.

http://Jak%20wygląda%20projekt%20kampera%20w%20bus%20center?

Zabudowa kamper

Jeżeli marzysz o podróżowaniu po świecie bez konieczności rezerwacji hoteli, to posiadanie pojazdu specjalnego typu kamper jest dla Ciebie.

Zabudowa takiego pojazdu posiada wszystko co potrzebne w podróży: wygodne łóżka do spania, aneks kuchenny i sofę ze stolikiem, łazienkę. Żeby wszystko było funkcjonalne pojazd jest wyposażony w dodatkowe akumulatory, panele fotowoltaiczne, zbiorniki wody itp. Wszystko w zależności od potrzeb.

http://Karawan%20Bus%20Center

Zabudowa karawan

Zabudowa specjalna pojazdu na karawan wykonywana jest zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Karawany to pojazdy pogrzebowe do przewozu trumien lub urn z prochami. Realizujemy zabudowy na bazie różnych marek np. Ford, Mercedes. Powstają poprzez przebudowę pojazdu na pojazd specjalny typu karawan. Zabudowa spełnia określone normy, wystawiamy komplet dokumentów do rejestracji.