bus-center

Zabudowa BUS-CENTER

Marka: BUS-CENTER
Ilość miejsc siedzących w autobusie: max 28+1+1
DMC: 8300
Dodatkowo możliwy napęd: silnik spalinowy zasilany CNG,
silnik elektryczny (wkrótce w ofercie)

http://Zabudowa%20turystyczna%20Bus%20Center

Zabudowa turystyczna BUS-CENTER

Nasze zabudowy do busów marki BUS-CENTER to komfort podróżowania na długich trasach. Każdy z pasażerów ma zapewnione uchylno-rozsuwane siedzenia, klimatyzację, oświetlenie, wi-fi, gniazdka USB, 230 V i nagłośnienie. Standardem w tej klasie zabudów BUS-CENTER są drzwi elektryczne z podwójnym stopniem wejścia, bagażnik ze schowkiem na koło zapasowe, a także półki na bagaże. Wygodę, bezpieczeństwo i przyjemność podróżowania zapewnia zestaw audio, czyli radio din, nawigacja, kamera cofania, monitor, 19 cali, mikrofon.

http://Zabudowa%20liniowa%20BUS-CENTER

Zabudowa liniowa BUS-CENTER

Taka zabudowa do busa marki BUS-CENTER umożliwia przewóz pasażerów raczej na krótszych odcinkach. Maksymalne DMC 8300 (na bazie Iveco) i 6200 (na bazie Mercedes), przy stosunkowo mniejszej wadze pojazdu w tej zabudowie, pozwala na większą liczbę miejsc stojących. To sprawia, że produkowana jest zazwyczaj w klasie ekonomicznej – sztywne fotele, klimatyzacja z centralnym wylotem powietrza, poręcze dla pasażerów stojących, ogólne oświetlenie i nagłośnienie.

http://zabudowa%20indywidualna%20Bus%20Center

Zabudowa indywidualna BUS-CENTER

Uwzględniamy również indywidualne zamówienia dotyczące zabudów BUS-CENTER. Specjalne zamówienia mogą dotyczyć liczby miejsc, systemu Audio, dodatkowego oświetlenia. Na życzenie klienta montujemy stoliki, barek, lodówkę. Jako obicie foteli można zamówić skórę. Są to detale dopasowane do potrzeb i preferencji, które zmieniają znacząco standard wnętrza busa.

http://Zabudowa%20IVECO%20uwzględniająca%20potrzeby%20osób%20niepełnosprawnych

Zabudowa BUS-CENTER dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych

Oferujemy również różne udogodnienia dla niepełnosprawnych w zamówieniach zabudowy wewnętrznej do busa BUS-CENTER Do nich należą szyny aluminiowe, umożliwiające szybki montaż i demontaż foteli, który również został dostosowany tak, by był to proces łatwy i szybki. Najazdy, winda, pasy zabezpieczające wewnątrz pojazdu podczas transportu to szczególnie ważne elementy dla pasażerów na wózkach inwalidzkich.

http://zabudowa%20miejska%20do%20autobusu

Zabudowa miejska BUS-CENTER

Wprowadzamy do naszej oferty zabudowę BUS-CENTER miejską, czyli niskopodłogową z dodatkowymi tylnymi drzwiami dwuskrzydłowymi otwieranymi elektrycznie i stosunkowo mniejszą ilością miejsc siedzących Dla pasażerów stojących, element kluczowy stanowi system poręczy do trzymania. Ten typ zabudowy o dużym DMC 8300 pozwala na przewożenie pasażerów w liczbie do 45 osób.